برترین برنامه های پخش کننده موسیقی برای اندروید

برترین برنامه های پخش کننده موسیقی برای اندروید

در اینجا بهترین برنامه‌های پخش کننده موسیقی در اندروید را به شما معرفی می کنیم، لطفاً توجه داشته باشید ، اگر به دنبال گزینه‌ای هستید که تمام موسیقی‌های محلی را پخش کند، بهترین پیشنهاد ما به شما Google Play Music است.

البته اگر به برنامه هایی که موسیقی پخش می کنند نیاز دارید، ما در اینجا فهرستی برایتان داریم، کسانی که تلفن‌های هوشمند سری V ال جی دارند احتمالاً باید از Neutron ، پخش کننده موسیقی LG یا UAPP استفاده کنند، زیرا CDVH آنها به سادگی با ترکیب آمپ / DAC سری LG V بهتر کار می‌کنند. در اینجا فهرست پیشنهادهای ما برای پخش کننده‌های موسیقی در Android را می‌بینید.

jetAudio از دیرباز مورد علاقه کاربران اندرویدی است زیرا از ویژگی‌های کافی برای بهتر بودن برخوردار است ، اما هنوز هم برای استفاده همگان ساده است.

این برنامه یکی از پیشرفته ترین موزیک پلیرهای اندرویدی است که به عنوان یک افزونه در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید تجربه موسیقی خود را کمی بیشتر از حد معمول تغییر دهید. علاوه بر این ، آن را با اکولایزر (کامل با ۳۲ ایستگاه از پیش تنظیم) ، جلوه های ساده مانند تقویت باس، ویرایشگر برچسب، ویدجت‌ها و حتی پخش MIDI ارائه می‌دهد. نسخه‌های رایگان و پولی تقریباً یکسان هستند، نسخه پرداخت شده فقط تبلیغات را حذف کرده و مضامین را اضافه می کند.

Musicolet یک برنامه پخش موسیقی یا Music Streaming بدون BS است و دارای ویژگی‌های مطلوب زیادی است، این برنامه شامل یک تجربه واقعاً آفلاین ، یک رابط کاربری سبک و دارای حجم کمی است.

علاوه بر این ، این برنامه دارای، یک اکولایزر ، ویرایشگر برچسب ، پشتیبانی از اشعار تعبیه شده ، ابزارک ها ، مرور پوشه ها و موارد دیگر است، این برنامه یک گزینه عالی برای افرادی است که فقط یک پخش کننده موسیقی را می‌خواهند که بدون دیگر چیزهای اضافی موسیقی پخش کند، همچنین بدون خرید داخلی برنامه و به دلیل عدم دسترسی به اینترنت و بدون تبلیغات کاملاً رایگان است.

دیگر آدرس های این مطلب: gg.gg | tinyurl | cutt.lyrebrandly